Hakkımızda

Firmamız 2003 yılında plastik sanayinde kullanılan matbaa blanketi ve matbaa boyası ithalatı ile birlikte Plastik hammadde alım satımı yaparak ticaret hayatına başlamış olup, 2004 yılı itibari ile ithalatını yapmış olduğumuz ürünleri, üreten firmaların Marmara ve Karadeniz bölgeleri satış temsilciliklerini alarak yolumuza devam ettik.

Firmamız 2006 yılında Temsilciliklerin yanında, üretici kimliğiyle kaliteli, sağlam ve hijyene dayalı ürünler üreterek Gıda Ambalajı sektöründe hizmet vermektedir. Enjeksiyon Makinelerimiz ile sürekli değişen ve kendini güncelleyen bir üretim prosesiyle ürettiğimiz ürünler, yeni jenerasyon ambalaj olan IN MOULD LABELLING (IML) teknolojisi ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Konusunda uzmanlaşan bir kadro ile Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel projeler geliştirerek, Müşterilerimize rekabet anlamında farklı ürünler sunmaktayız.  Hedefimiz sizlere pazarda rekabetçi olmanızı sağlayabilmek ve yeni modeller geliştirerek sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmektir.